Anasayfa Mail
 
İletişim
Özpınar olarak, attığımız her adimda kurumsal değerlerinin grubun şirketlerine, ürünlerine ve sermaye piyasalarındaki konumuna uzun vadeli güvenini kazanmayı hedeflemekte ve.. >>
Haberler
Web Sitemin yayındadır.


Döviz Kurları
Kurlar günlük olarak 13:30 da yenilenmektedir.
Elpimsan İnşaat

İnşaat sektörüne 2000 yılında adım atan Elpimsan İmşaat konut ve kurumsal yapı  konularında geniş ve kapsamlı taahhüt işleri yapmaya başlamıştır. Genel olarak inşaat ve taahhüt işlerinde faaliyet göstermektedir. Her türlü bina inşaatında kalite, üstün hizmet ve ekonomi prensibiyle çok sayıda referansımız bulunmaktadır. Sanayi Yapıları, Sosyal ve Ticari Yapılar, Konutlar, Turistik Yapılarda engin tecrübe ve makina parkıyla kısa sürede büyük işler başarmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Firmamız kurulduğu günden bugüne, amaçları ve hedefleri doğrultusunda inşaat sektöründeki faaliyetlerini yetenekli, tecrubeli, iyi eğitim görmüş, sektörün alt yapısını iyi tanıyan teknik kadrosundan aldığı güçle, kendisine kalite ve hizmet çeşitliliği ilkesini hedef edinmiştir.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.
Anasayfa Kurumsal Şirketlerimiz İnsan Kaynakları İletişim
 
 
Powered by Atak Teknoloji